KONKURS #4 - Sarius - "*Blisko Leży Obraz Końca*"

W skrócie:

Konkurs trwa od 20.01.2014r od godziny 18:30 do dnia 26.01.2014r do godziny 24:oo.
Wrzucamy codziennie na fanpage teksty z płyty “Blisko Leży Obraz Końca“.
Wy wpisujecie do tekstów swoje adnotacje na RapGenius.
Po zakończeniu Sarius osobiście wybiera trzy najlepsze adnotacje, a ich autorzy dostają płyty.
Jeśli wers, który chcecie wyjaśnić ma już adnotacje, klikacie w niego i wpisujecie swoją pod spodem w polu ‘leave a suggestion’.
W wygranej na pewno pomoże Wam ten poradnik — jak tworzyć najlepsze adnotacje.

Pamiętajcie, że nowe teksty pojawiają się na naszym fanpage'u codziennie, więc trzymajcie rękę na pulsie.

Powodzenia!

January 20th, 2014

Czyżby Sarius zrezygnował z konkursu? Bo już po 26.01 i wyników jak nie ma tak nie ma. A zapewne są osoby, które czekają na płytę.

February 1st, 2014

Ano, ja czekam. Ale nie widzę sensu w tym, żeby zrezygnował, jeśli jedną osobę już wybrał na swoim fanpage przed wynikami nawet.

February 2nd, 2014

LUZIK LUZIK WRÓCIŁEM WCZORAJ DOPIERO JUŻ DO TEGO SIADAM SORRY ZA OPÓŹNIENIE

February 3rd, 2014

Już to ogarniamy. Dzisiaj wyniki!

February 4th, 2014

Nadeszła w końcu ta chwila – ogłaszamy wyniki konkursu!

Oto trzech autorów najciekawszych adnotacji do tekstów Sariusa z płyty “Blisko Leży Obraz Końca”. Kolejność przypadkowa, miejsca nienumerowane:

@Anarr_Gy-roiy za tę adnotację do 2040.
@TrzyeM za tę adnotację do Powiem coś więcej
@ZWR za tę adnotację.

Spokojnie mogę powiedzieć, że poziom był najwyższy ze wszystkich konkursów do tej pory. Najwyższy i najbardziej wyrównany – nie tylko trudno było wybrać najlepszych autorów ale i ich najlepsze adnotacje – każdy miał co najmniej kilka, które zasługiwały na nagrodę. Tuż za podium, dosłownie centymetry, został @withoutnickname – dla Ciebie skombinujemy jakąś nagrodę specjalną, w postaci innej płyty.

Dzięki wszystkim za udział i dzięki @Sarius za zaangażowanie! Ciesze się, że tym konkursem mogliśmy przybliżyć ludziom BLOK (skumałem ten skrót dopiero niedawno…), to dobra płyta i mimo, że dodając teksty i adnotacje słyszałem ją setki razy, ciągle można usłyszeć ją w moim głośniku :).

Odezwijcie się w prywatnych wiadomościach, ustalimy szczegóły przekazania płyt :).

February 4th, 2014

O kurde, nawet nie spodziewałem się wyróżnienia. :)
Miłe bardzo, aż mi się humor poprawił.
Dzięki Panowie! Dzięki Sarius! :)

Zwycięzcom gratuluję!

February 4th, 2014

Nie mogę napisać nic innego, jak to że również się nie spodziewałem :D

A humor jak najbardziej przed snem poprawiony, wielkie dzięki! :)

February 4th, 2014

Nie wiem co napisać, więc dam to…

DZIĘKUJĘ ZA UZNANIE!

February 4th, 2014

Dzięki RG:PL, dzięki Sarius, w sumie to po raz drugi, bo tam już na fanpage napisałem z tydzień temu, no i gratulacje wszystkim. Swoją drogą ja zostałem nagrodzony bardziej za gif niż txt, ale to taka tam ciekawostka (:

ale jaranko max

February 5th, 2014
0 new posts. Show

Create an account to post a reply!