Dopiszę więcej.
Jakiś czas temu zacząłem spisywać teksty, w sumie nie wiem po co, na co i dlaczego.
Wrzucałem je wtedy na teksty.org – zawsze irytowały mnie teksty, w których połowa słów się nie zgadzała, bo ktoś słuchał z watą w uszach, albo jak ktoś nie potrafił rozpisać wersów lub oddzielić zwrotek. Zostałem tu, bo jest możliwość edycji tekstu, z której często korzystam poprawiając jakieś błędy. A później powstała polska społeczność, więc ogólnie props i staram się jakoś uczestniczyć.

February 19th, 2014

Kiedyś sprawdzałem sobie jakiś kawałek Tech N9ne, ale że słuchanie rapu nie rozumiejąc tekstu nie ma większego sensu to zgoolowałem Tech N9ne – Am I a psycho? Lyrics(nie jestem na 100% pewien czy sprawdzałem akurat ten track, ale nawet jeśli źle pamiętam, to nie wpływa na tą historię) Jednym z pierwszych wyników był tekst na rapgenius. Wszedłem i w momencie jak zobaczyłem jak działa ta strona, to ostro się zajarałem. No ale moja euforia szybko minęła, bo zobaczyłem, że polskich tekstów jest na prawdę nie wiele. Potem zapomniałem o tej stronie na dłuższy czas. Przypomniałem sobie o niej kiedy jakiś raper (chyba Quebo) podlinkował jakiś swój kawałek na tej stronie i wspomniał o rg polska. W momencie jak się zobaczyłem jak przybywają polskie teksty, zarejestrowałem się i staram się coś raz na jakiś czas adnotować.

February 23rd, 2014

Odczułem niepohamowaną chęć poznania innych zajawkowiczów :) Natomiast stronę poznałem dzięki jednemu z postów Zeusa-a :)

February 28th, 2014

W takie wykminianie linijek to bawiłem się od dłuższego czasu, rzecz w tym, że robiłem to dla siebie. Nie pomyślałbym nawet, że istnieje taka strona jak RAPGENIUS. Ba, że są na niej polskie tracki. Nie mogłem zrozumieć jakieś linijki z tracku Eripe i wtedy z pomocą przyszedł FACEBOOK. Wtedy chyba Queba wrzucił rapgeniusa na tablice. Musiałem zobaczyć co to jest.. Byłem wniebowzięty. Znalazłem swoją linijkę i pomyślałem, że skoro bawię się w takie rzeczy mając słuchawki na uszach to czemu nie mogę się tym podzielić z innymi.. I tak założyłem konto. Starałem się jak głupi.. Pech chciał, że “poradniki” przeczytałem po paru adnotacjach.. Zero zdjęć, zero linków, śmietnik i nic więcej. @switters podesłał mi linki do poradników, wprowadził w RG i zostałem tu do tej pory. Nie udzielam się jakoś aktywnie, ale od czasu do czasu staram się coś wyjaśnić. Wiele przy okazji się nauczyłem, nigdy nie sądziłem, że w 3-minutowej piosence można ukryć 30 minut ukrytej treści, hehe.
Na koniec propsik dla @TrzyeM, myślałem, że wyjdę z butów jak zobaczyłem tą adnotację.
DZIĘKUJĘ ZA ŚWIETNĄ ZABAWĘ, mam nadzieję, że zostanę tu dłużej. :v

March 12th, 2014

Szukałem wczesniej podobnych stron z rozkminką tekstów, ale pusto było. Trafiłem tu przez VNM'a, a konkretnie przez jego post, który był cytowany tu już wyżej/niżej. Dosyć długo tu wchodziłem, ale zarejestrowałem sie dopiero wczoraj. Taką niesamowitą historię z rg przezyłem ja. :)

March 12th, 2014

Przypadkiem trafiłem jak szukałem tekstu do rapsów :P

A, że sam rapuje po anglijsku to pomyślałem, że swoje kiedyś tu powrzucam(co też uczyniłem) :)

W każdym razie wspaniała strona i uwielbiam tutaj sprawdzać teksty :D

Na tą chwilę odkrywam forum, o którego istnieniu nie wiedziałem, lol
Tak czy siak witam rapową szlachtę :)

May 31st, 2014
0 new posts. Show

Create an account to post a reply!