Grubo stary, ale głowa do góry, na tym się życie nie kończy, a summa summarum – zaliczone! :)

May 12th, 2014

Bunt młodego pokolenia.. od razu mi Slang przyszedł na myśl.

May 12th, 2014

Nie, ja się nie załamuje. Studiów nie miałem w planach. Jeśli pójdę to na zaoczne, a tym wyniki matury nie są bardzo ważne.
Mówisz grubo, że popłynąłem za bardzo w niektórych miejscach czy pytania nie ciekawe? Walcie śmiało, Chłopy! Ja obrażalski nie jestem! :D

May 12th, 2014

Grubo odpierały :)

May 12th, 2014

Odnośnie tych 5 minut, które Ci z głowy wypadły – co chciałeś przedstawić?

May 12th, 2014

O slangu też mówiłem, że powstają neologizmy i chcieli, żeby podał trzy. Podałem np. “melanż”. Co się okazało, takie słowa niby już istnieje od bardzo dawna i nie jest neologizmem…

May 12th, 2014

Dosyć mało powiedziałem oddziaływaniu na młodzież (bo to była druga część mojego tematu). Mogłem to ciągnąć dalej i dalej, a powiedziałem tylko tyle, że kawałki pozytywnie oddziałują na młodzież, powstała nawet płyta “Drużyna Mistrzów” przy wsparciu wielu sportowców i wszystkie utwory są poświęcone temu, żeby zachęcić młodych to uprawiania sportów i takie tam. Mogłem też więcej powiedzieć o kulturze hip-hopu, żeby po prostu wykorzystać ten czas. Takich bardzo ważnych szczegółów raczej nie pominąłem.

May 12th, 2014
0 new posts. Show

Create an account to post a reply!